Repase akumulátorů je ekologicky šetrný a ekonomický způsob, jak získat nový akumulátor do ručního nářadí ( vrtačky, aku-šroubováky, rázové utahováky pily atp…), do zahradních akumulátorových sekaček a jiných zařízení, které jsou poháněny nabíjecími bateriemi.

Princip repase spočívá ve výměně starých a méně funkčních článků za nové články a jejich propojení ke konektorům uvnitř baterie.
Zachováme původní obal a uvnitř vyměníme bateriové články ( NiCd, NiMH, Li-Ion ) na technologii NiMH či Li-Ion.

Nabízíme volbu mezi profesionální variantou od renomovaných značek SANYO – PANASONIC, SAMSUNG, SONY a FDK. Nebo pro běžné domácí použití máme v nabídce značky XCell a BAK, plně nahrazující původní články.

Napětí (V) je dané, kapacitu (Ah) můžeme ovlivnit a použitím více výkonných článků navýšit , čímž získáme vyšší výkon a zároveň docílíme delší životnosti jak na jedno nabití, tak díky méně díky méně častému nabíjení tak zvýšíme i dlouhodobou životnost.

Články propojujeme bodovými svářečkami pomocí speciálních niklových propojek určených pro přenos vyšších proudů. Díky této technologii nedochází při přenosu ke ztrátám energie, ani k poškození článku ohřevem a zajistí se tím menší samovybíjení.

Repasujeme baterie všech značek, nezáleží na konkrétní značce, uvnitř jsou vždy články víceméně podobné: ABB, AEG, AtlasCopco, Black & Decker, Bosch, Dewalt, ELU, ETA, Fein, Festool, Gesipa, Hilti, Hitachi, Klauke, Makita, Metabo, Milwaukee, Narex, Panasonic, Parkside, Paslode,  Ryobi, Skill, Würth…a ostatní. Zašlete nám svou starou baterii a my Vám ji dodáme zpět jako novou. V případě atypického akubloku Vám nabídneme možné řešení.

http://www.repase-akumulatoru.cz

 

 

 

 

 

 

Veškeré dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat: 
mail: [email protected]
tel: +420 725 791 228

 

Adresa pro zasílání baterií k repasi: 

BIT CZ s.r.o. 

Repase baterií

Tovární 501

Stříbro

349 01 

 
( Nezapomeňte udat zpáteční adresu a telefon, popřípadě IČO, DIČ, fakturační a dodací adresu. )